Wynajem ciągników siodłowych

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej wszechstronnej oferty wynajmu. Świadczymy wynajem ciągników siodłowych – zarówno długo-, jak i krótkoterminowy. Nasza flota składa się wyłącznie z najnowszych modeli ciągników siodłowych, naczep i wielu innych pojazdów. Oferujemy elastyczne oraz transparentne warunki współpracy.

Wynajem ciągników siodłowych – dlaczego warto?

Istnieje wiele zalet, które powodują, że przedsiębiorcy z branży TSL coraz chętniej przedkładają wynajem ciągników siodłowych nad ich leasing oraz kredytowanie nowych pojazdów w firmie. W związku z tym, że przedsiębiorcy nie są właścicielami wypożyczonych pojazdów, mogą liczyć na minimum obowiązków związanych z utrzymaniem ciągników siodłowych w odpowiednim stanie prawnym i technicznym.

W naszej gestii pozostaje regularne realizowanie przeglądów technicznych, wymiana ogumienia, okresowe naprawy i konserwacje, a także ubezpieczenie wypożyczanych ciągników siodłowych. Jedynym kosztem dla przedsiębiorcy pozostaje comiesięczny abonament elastycznie ustalany i dopasowywany do warunków najmu i oczekiwań naszych klientów.

Wynajem ciągników siodłowych to wiele korzyści dla przedsiębiorstw transportowych

Klasyczne finansowanie leasingowe i kredytowe nie może równać się z dużą elastycznością, skalowalnością i atrakcyjnością z wynajmem ciągników siodłowych, naczep, czy specjalistycznych maszyn. Poniżej prezentujemy podstawowe korzyści wynikające z wynajmu ciągników siodłowych.
Firmowa flota jest elastyczna i w pełni gotowa na nowe zlecenia

Dzięki możliwości podpisania krótkoterminowej umowy najmu, przedsiębiorstwo dosłownie w kilka chwil może uzyskać dostęp do specjalistycznych maszyn oraz uzupełnić braki we flocie. W ten sposób firma nie ominie żadnego zlecenia i będzie w stanie świadczyć swoje usługi nawet najbardziej wymagającym klientom.
Transparentny cennik wynajmu ciągników siodłowych

Jedynymi kosztami, jakie ponosi przedsiębiorca, jest comiesięczny abonament oraz kaucja. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne zaplanowanie budżetu firmy. My – jako najemca – odpowiadamy za wszelkie naprawy, serwis, wymianę ogumienia, ubezpieczenie i pozostałe koszty amortyzacyjne ciągników siodłowych. Co więcej, po zakończeniu umowy przedsiębiorstwo nie jest zobowiązane do samodzielnego zbycia pojazdu.

Elastyczne warunki umowy wynajmu ciągników siodłowych

Oferujemy zarówno krótko-, średnio-, jak i długoterminową umowę wynajmu ciągników siodłowych. Dzięki temu przedsiębiorca może w pełni dopasować warunki współpracy do swoich potrzeb. Co więcej, wraz z umową, elastyczny pozostaje także cennik wynajmu ciągników siodłowych.

Wynajem ciągników siodłowych – wyłącznie nowe pojazdy

Oferujemy Państwu wyłącznie nowe pojazdy w doskonałym stanie technicznym. Dzięki temu przedsiębiorca nie jest narażany na wysokie koszty eksploatacyjne, a użytkowanie naszych ciągników siodłowych jest w pełni komfortowe i satysfakcjonujące.

Zainteresowany wynajmem ciągników siodłowych? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania i zaproponują wstępne warunki współpracy. Oferty ciągników do wynajęcia znajdują się na stronie związanej z wynajmem pojazdów.