Wynajem chłodni

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą chłodni. Oferujemy krótko-, średnio- i długoterminowy wynajem chłodni. Zapewniamy transparentne i elastyczne warunki współpracy, a nasza oferta składa się z wyłącznie nowych naczep chłodniczych.

Wynajem naczep chłodniczych – doskonałe rozwiązanie dla biznesu

Obecnie wynajem naczep chłodniczych, stanowi jedną z najatrakcyjniejszych, pod względem finansowym oraz funkcjonalnym, formę pozyskiwania nowych pojazdów do firmowej floty. Umowa wynajmu długoterminowego zapewnia przedsiębiorstwu z branży TSL lepsze warunki niż kredyt oraz leasing. Jedyną opłatą umożliwiającą korzystanie z naczepy jest opłata abonamentowa. Do tego doliczane są zwrotna kaucja oraz opłaty eksploatacyjne. W przypadku kredytu i leasingu przedsiębiorstwo zobligowane jest do opłacania rat kredytowych lub leasingowych, co zamraża kapitał firmowy, utrudniając realizowanie późniejszych inwestycji. Zatem wynajem chłodni to bezpieczeństwo i stabilność finansowa firmy.

Wynajem naczep chłodniczych pozwala na uzyskanie specjalistycznej naczepy w niemal kilka chwil, co pozwoli realizować nietypowe zlecenia dla najbardziej wymagających klientów. Co więcej, dzięki prostym i elastycznym umowom wynajmu naczep chłodni możliwe jest zasilenie floty w awaryjnych sytuacjach – uszkodzenia naczepy lub wykorzystania wszelkich dostępnych pojazdów we flocie.

Wynajem chłodni – zamień wiele kosztów w jeden

Wynajmując naczepę chłodniczą, wszelkie koszta sprowadzają się do opłaty abonamentowej, która może być wprowadzana do kosztów prowadzenia działalności, dzięki czemu firma może zmniejszyć płacone podatki. Co więcej, wszelkie opłaty i obowiązki wynikające z utrzymaniem naczepy w odpowiednim stanie prawnym i technicznym spoczywają na firmie wynajmującej.

Transparentne koszta abonamentowe umożliwiają łatwiejsze i precyzyjniejsze określanie budżetu firmy, co gwarantuje łatwiejszą i efektywniejszą księgowość. Kompleksowo zajmujemy się również obsługą wynajmowanych naczep chłodniczych. Dbamy o stan ogumienia, realizujemy przeglądy i naprawy, a także wykupujemy niezbędne ubezpieczenie.

Wynajem naczep chłodni dopasowany do wymagań i specyfiki Twojego przedsiębiorstwa

Umowy najmu mogą być sporządzane na krótki okres. Co więcej, możemy przedłużyć umowę oraz zmieniać jej parametry w dosyć elastyczny sposób. W ten sposób nasza wypożyczalnia dopasowuje się do wymagań i potrzeb naszych klientów.

Wynajem naczep chłodniczych – zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty

Oferujemy Państwu wyłącznie nowe i sprawdzone naczepy chłodnicze. Gwarantujemy atrakcyjne warunki umowy oraz pełną obsługę wynajmowanych pojazdów. Nasza wypożyczalnia świadczy również usługi wynajmu ciągników siodłowych, specjalistycznych naczep, a także samochodów dostawczych i osobowych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami lub odwiedzenia strony z ofertami wynajmu.