Samochody zastępcze

Wynajem samochodów zastępczych to szybki i atrakcyjny cenowo sposób na wzbogacenie firmowej floty w pojazd niezbędny do prowadzenia działalności. Oferujemy Państwu kompleksowy wynajem samochodów zastępczych oraz pojazdów użytkowych. Nasza flota składa się z wyłącznie nowych pojazdów o doskonałym stanie technicznym. Zapewniamy elastyczne i transparentne warunki wynajmu, dopasowane do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa oraz do dynamicznie zmieniającego się rynku.

Samochody zastępcze – dlaczego warto je wynająć?

Wynajem samochodu zastępczego pozwala szybko zażegnać kryzysowe sytuacje w firmie. Wynajem to doskonałe rozwiązanie w sytuacji uszkodzenia i uziemienia samochodu osobowego, dostawczego i ciężarowego. Wynajem stanowi rozwiązanie również w przypadku wykorzystania dostępnych w firmie pojazdów.

Zabezpieczenie stabilności finansowej przedsiębiorstwa

Dzięki samochodom zastępczym wynajmowanym na krótki lub długi okres trwania umowy, możliwe jest zabezpieczenie stabilności finansowej firmy. Zaciągnięcie kredytu lub podpisanie umowy leasingowej zamraża kapitał firmy, przez co jej zdolność inwestycyjna znacząco maleje. Wynajmując samochód zastępczy, nie ryzykują Państwo utraty lub zamrożenia firmowych środków, a ponoszone koszty związane są wyłącznie z miesięcznym abonamentem wynajmu oraz opłatami eksploatacyjnymi: pojazdów ciężarowych, specjalistycznych, naczep, czy aut osobowych.

Minimum formalności, maksimum satysfakcji i wygody

Nie bez znaczenia staje się również minimum formalności. Decydując się na samochody zastępcze w ramach umowy wynajmu długo- lub krótkoterminowego, wszelkie obowiązki związane z opłatami, realizacją przeglądów, naprawami, czy ubezpieczeniem samochodów zastępczych, pokrywamy my – firma wynajmująca. Po skończeniu umowy przedsiębiorstwo nie musi samodzielnie zbywać pojazdu.

Proste i transparentne księgowanie kosztów

Samochody zastępcze uzyskiwane w formie najmu są niezwykle łatwe i intuicyjne w księgowaniu. Wszelkie koszty wynikające z tytułu nabycia praw do dysponowania nimi, zawarte są wyłącznie w opłatach abonamentowych i eksploatacyjnych. W opłacie abonamentowej zawarte są ubezpieczenie komunikacyjne na cały okres trwania umowy i podatek drogowy. Koszty abonamentu można wliczyć w koszt uzyskania przychodu, co zredukuje wysokość opłacanego podatku VAT. W przypadku najmu długoterminowego zapewnia to transparentność kalkulacji kosztów ponoszonych przez przedsiębiorstwo.

Bogata oferta samochodów zastępczych dopasowana do potrzeb każdego przedsiębiorstwa

Zapraszamy do sprawdzenia naszej bogatej floty samochodów zastępczych. Oferujemy nowe samochody osobowe oraz dostawcze, a także naczepy i ciągniki siodłowe w doskonałym stanie technicznym. Świadczymy kompleksową obsługę wypożyczanych aut. Zachęcamy do kontaktu i składania zapytań ofertowych dotyczących wynajmu samochodów zastępczych. Pełna oferta pojazdów do wynajmu znajduje się na tej stronie.