Wynajem pojazdów

Obecnie profesjonalny wynajem pojazdów cieszy się ogromnym zainteresowaniem, gdyż praktycznie każda branża potrzebuje transportu. Im nowocześniejsze samochody zastępcze mamy do dyspozycji, tym na większe bezpieczeństwo przewożonych towarów możemy liczyć. Nie każda firma może jednak pozwolić sobie na zakup nowego pojazdu, dlatego też w takich sytuacjach korzystną alternatywą jest wynajem samochodów ciężarowych, wynajem chłodni, wynajem naczep chłodniczych, wynajem ciągników siodłowych czy też wynajem samochodów osobowych. 

Wynajem pojazdów – dlaczego warto skorzystać z tej formy współpracy?

Długoterminowy wynajem samochodów ciężarowych staje się coraz bardziej popularny, dzięki czemu każda firma może poszerzyć swoją flotę o specjalistyczne samochody zastępcze, naczepy czy też ciągniki siodłowe. 

Jako, że to nie przedsiębiorca jest właścicielem wypożyczonego auta, to za wszelkie naprawy, przeglądy czy też wymiany ogumienia odpowiada strona wynajmująca pojazd. To na niej spoczywa także odpowiedzialność za opłacanie obowiązkowego ubezpieczenia i dostarczenie niezbędnych dokumentów. Z kolei zadaniem właściciela firmy jest wyłącznie opłacanie comiesięcznego abonamentu za wynajem konkretnych pojazdów. 

Korzyści wynikające z wynajmu pojazdów:

  • Krótka umowa wynajmu: Okazuje się, że decydując się na skorzystanie z usług wypożyczalni pojazdów, nie jesteśmy zobowiązani do podpisania długoterminowej umowy, chociaż podjęcie dalszej współpracy wiąże się z możliwością przedłużenia umowy na znacznie korzystniejszych warunkach. 
  • Szybki dostęp do pojazdów bez dużych inwestycji: Jako, że inwestowanie we własną flotę jest obecnie konieczne, ze względu na ogromną konkurencję, to dopóki firmy nie będzie stać na zakup własnych pojazdów, warto skorzystać z szerokiej oferty profesjonalnej wypożyczalni. 
  • Brak konieczności odsprzedaży zużytego pojazdu: Zaletą takiego rozwiązania jest także to, że w przyszłości można uniknąć problemu ze sprzedażą zużytych maszyn. 
  • Wynajem różnych rodzajów pojazdów: samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, naczep i chłodni: Obecnie można liczyć zarówno na wynajem samochodów ciężarowych, jak również osobowych i to w całkiem przystępnych cenach. 
  • Elastyczne warunki umowy: W przypadku większej inwestycji można nawet spodziewać się elastycznych warunków umowy. 
  • Obsługa wypożyczonych pojazdów: Dodatkowym plusem jest pełna obsługa wypożyczonych aut i możliwość wliczenia wartości abonamentu za wynajem w koszty prowadzenia działalności. 
  • Nowe pojazdy w wypożyczalni: Każdy klient ma do dyspozycji nowe pojazdy, których eksploatacja jest niezwykle wygodna oraz nie naraża przedsiębiorcy na wysokie koszty utrzymania i napraw.

 

Jesteś zainteresowany wynajem pojazdów? Zadzwoń do nas!

Wynajem samochodów osobowych - tel. 504 126 504

Wynajem samochodów ciężarowych, naczep, chłodni - tel. 606 756 484

 

Aktualne oferty pojazdów do wynajęcia

  • Marka: Citroën
    Model: Jumper, diesel
    Rok produkcji: 2016
    Czynsz miesięczny:
    Kaucja:
  • Marka: KIA
    Model: Cee'd combi
    1,4 Benzyna
    Rok produkcji: 2015
    Czynsz miesięczny:
    Kaucja:
  • Marka: Kia
    Model: Cee'd combi
    Rok produkcji: 2014
    Czynsz miesięczny:
    Kaucja:
  • Marka: Hyundai
    Model: i30
    Rok produkcji: 2014
    Czynsz miesięczny:
    Kaucja:
  • Marka: Hyundai
    Model: i20
    Rok produkcji: 2016
    Czynsz miesięczny:
    Kaucja:
  • Marka: Fiat
    Model: Punto
    Rok produkcji: 2016
    Czynsz miesięczny:
    Kaucja: