PRACA

Poszukujemy przewoźników z ciągnikami siodłowymi (pod nasze naczepy 24t.) lub całymi zestawami do pracy w transporcie krajowym.

Wyjazdy z rejonów: Górnego Śląska, Piotrkowa Trybunalskiego, Poznania, Krakowa  

Stawka za każdy kilometr

Punktualne płatności ( termin 30 dni ) . Możliwe skrócenie terminu – tzw. skonto.

Po 2 tygodniach - możliwość bezgotówkowego tankowania w preferencyjnych cenach.

Kontakt : rekrutacja@smlogistic.com.pl

Tel. 606 756 484

 

Zatrudnimy kierowców zawodowych, posiadających prawo jazdy kat. C+E do Działu Transportu Międzynarodowego.  

Oferujemy

  • umowę o pracę , atrakcyjne zarobki

  • jazdę w nowoczesnych ciągnikach siodłowych marki DAF oraz MAN na trasach w Unii Europejskiej  

  • prowadzenie przez doświadczony zespół Spedytorów

  • służbową kartę płatniczą 

  • jazda z chłodnią lub plandeką 

Szczegóły oferty pracy dla przewoźników znajdują się w Dziale Rekrutacji pod nr tel. 606 756 484

 

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Na rynku transportowo-logistycznym już od 1992 roku. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy nowych pracowników - spedytorów oraz przewoźników. Zajmujemy się dystrybucją artykułów spożywczych i przemysłowych w specjalistycznych pojazdach. Nasza flota liczy sobie około 500 jednostek transportowych. Praca dla naszej firmy to kontakt z największymi sieciami handlowymi w Polsce i Europie.

Obecnie na stanowiska pracy w naszej firmie poszukujemy przewoźników - kierowców zawodowych do transportu międzynarodowego oraz przewoźników z własnymi ciągnikami siodłowymi. Kierowcy zawodowi powinni posiadać prawo jazdy na kategorię C+E. W ramach współpracy z firmą oferujemy stabilną umowę o pracę, a wraz z nią atrakcyjne zarobki i służbową kartę płatniczą. Kierowcy, z którymi podejmiemy współpracę, poruszać się będą w granicach Unii Europejskiej, nowoczesnymi ciągnikami znanych firm takich, jak DAF, MAN. Przewoźnicy z własnymi ciągnikami zainteresowani pracą wyruszać będą na trasy krajowe, z lokalizacji: Górnego Śląska, Krakowa,  Bydgoszczy, Piotrkowa Trybunalskiego.

Oferujemy pracę od poniedziałku do piątku. Nasi kierowcy otrzymują płatność punktualnie..

Poszukujemy także specjalistów z doświadczeniem i kierunkowymi studiami na stanowisko Spedytora Transportu Międzynarodowego. Praca na miejscu w siedzibie w k. Andrychowa, bądź też Sosnowcu. W ramach współpracy gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość szkoleń.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przedstawionych ofert poniżej.

 

Szukasz pracy dla przewoźnika? Skontaktuj się z nami:

Korzystając z formularza kontaktowego podajesz swoje dane osobowe. Informacje na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora znajdują się w Polityce Prywatności.